Nerezový komín

                  Nerezový komín

Nechte si nezávazně nacenit NEREZOVÝ KOMÍN

včetně instalace:

Poptat nerezový komín Ing. Roman Čejka
tel.: 776 310 278 email: cejka@kominictvi24.cz

                             Pokud se mi nedovoláte, zavolám ihned jak to půjde zpět..


Nerezový komín je ideálním řešením do moderních staveb a také do dřevostaveb. Jeho hmotnost je do 100kg, tudíž oproti keramické stavebnici která má 1 tunu je to nesrovnatelné. Tím pádem ho lze instalovat prakticky kamokoliv - nemusíte řešit betonové základy. Nový třísložkový nerezový komín je složený z nerezové vnitřní vložky, izolace a vnějšího nerezového pláště. Síla izolace se liší podle toho zda

komín vede vnitřkem domu (5cm izolace), anebo venkovním prostředím (2-3,5cm izolace). Nerezové komíny se často staví jako fasádní, kdy jsou kotveny do fasády a vedou nad hřeben

 

střechy. Oblíbené jsou také ve dřevostavbách, kde jejich nízká hmotnost a již izolované díly spolu se speciálními nehořlavými prostupy ve stropu a střeše dělají z tohoto typu komínu jasnou volbu.

Jaké nerezové komíny stavíme?

Realizujeme nerezové komíny od firem Jeremias, EKA, Kaminoflex a Ricom gas a dalších. Každý výrobce nabízí několik typů co se týče provedení, spojů, barev a uchycení k nosné konstrukci. Vždy záleží na přání zákazníka. Tyto firmy nabízejí garanci 25 let na materiál.

Cena nerezového komínu?

Nerezový komín je vždy dražší varianta oproti zděné stavebnici a to zhruba o 30-50%. Jeho výstavba je zase snažší a trošku levnější.


 

Nechte si nezávazně nacenit NEREZOVÝ KOMÍN včetně instalace:

Kominík pro Vás: Ing.Roman Čejka
Jen toto číslo! 776 310 278 email: cejka@kominictvi24.cz

Pokud se mi nedovoláte, zavolám ihned jak to půjde zpět.

 

 

Oblast kde nejčastěji působíme - pokud se tam nenajdete, zkuste zavolat a třeba se domluvíme.