Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

Odmítnout vše můžete zde.

 

 


Čištění a kontrola komínů

Cena 900,-Kč

OBJEDNAT ČIŠTĚNÍ IHNED:

Kominík pro Vás: Roman Čejka
Mobil: 776 310 278 email: cejka@kominictvi24.cz

Pokud se mi nedovoláte, zavolám ihned jak to půjde zpět, nebo mi můžete poslat SMS s adresou, počtem komínů a časy kdy býváte doma. Ozvu se Vám obratem! (většinou do 20-40 min.)

 

CENA ZAHRNUJE:

- příjezd k zákazníkovi obvykle do pár dnů od zavolání, případně dle vašich časových možností.

 

- vyčištění 1 komínového průduchu (na tuhá paliva, nebo plyn) našimi kominickými nástroji, viz. foto níže. Komín čistíme vždy i když vypadá sebečistěji.

 

- zhodnocení celé spalinové cesty (napojení kouřovodu do komínu, prostup stropem, půda, nadstřešní část)

 

- máme molitanovou záslepku do dvířek a výkonný technický vysavač , takže pokud jsou dvířka v obývacím prostoru a vše je kolem bílé, zůstává to bílé i po našem odjezdu.

 

- výběr případných sazí a uklizení místa

 

- vypsání podrobné roční zprávy pro pojišťovnu dle vyhl.34/2016 Sb.

 

- další rok se sami ozýváme (vedeme si databázi) a pokud má zákazník zájem, automaticky přijedeme vyčistit komín a pak samozřejmě i v dalších letech.

 

 

OBJEDNAT ČIŠTĚNÍ IHNED:

Kominík pro Vás: Roman Čejka
Mobil 776 310 278 email: cejka@kominictvi24.cz

Pokud se mi nedovoláte, zavolám ihned jak to půjde zpět, nebo mi můžete poslat SMS s adresou, počtem komínů a časy kdy býváte doma. Ozvu se Vám obratem! (většinou do 20-40 min.) 

 

Oblast kde nejčastěji působíme - pokud se tam nenajdete, zkuste zavolat a třeba se domluvíme.

Působíme např. v těchto obcích: Bílovice nad Svitavou, Babice nad Svitavou, Řícmanice, Kanice, Ochoz u Brna, Křtiny, Březina, Rozdrojovice, Jinačovice, Sentice, Moravské Knínice, Chudčice, Hradčany, Drásov, Čebín, Zastávka, Hvozdec , Železné, Hostěnice, Soběšice, Bystrc, Kohoutovice, Brno Komín, Šlapanice, Slavkov u Brna, Modřice, Obřany, Maloměřice, Královo Pole, Husovice, Starý Lískovec, Černá Hora, Žabovřesky, Kuřim, Lelekovice, Jehnice, Ořešín, Lipůvka, Líšeň, Brno Jundrov

 

Stavba nerezových komínů

Výchozí revize s kulatým razítkem ke kolaudaci