Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

Odmítnout vše můžete zde.

 

 


Čištění a kontrola komínů pro Vás

Cena 950,-Kč

OBJEDNAT ČIŠTĚNÍ A KONTROLU IHNED:

Kominík-technik pro Vás: Roman Trenz
Mobil: 776 518 328  email: trenz@kominictvi24.cz

Pokud se mi nedovoláte, zavolám ihned jak to půjde zpět, nebo mi můžete poslat SMS s adresou, počtem komínů a časy kdy býváte doma nebo informaci zda pracujete z domu. Ozvu se Vám obratem! (většinou do 20-40 min.)

 

CENA ZAHRNUJE:

- příjezd k zákazníkovi obvykle do pár dnů od zavolání, případně dle vašich časových možností.

 

- vyčištění 1 komínového průduchu (na tuhá paliva, nebo plyn) našimi kominickými nástroji, viz. foto níže. Komín čistíme vždy i když vypadá sebečistěji.

 

- zhodnocení celé spalinové cesty a spotřebiče (napojení kouřovodu do komínu, prostupy stropem a střechou, půda, nadstřešní část)

 

- máme molitanovou záslepku do dvířek a výkonný technický vysavač , takže pokud jsou dvířka v obývacím prostoru a vše je kolem bílé, zůstává to bílé i po našem odjezdu.

- čistíme všemi otvory i ze střechy domu

- výběr případných sazí a uklizení místa

 

- vypsání podrobné roční zprávy pro pojišťovnu dle vyhlášky číslo 34/2016 Sb. ponechána v originále ihned po skončení prací,žádné zasílání poštou či dovezeme-prostě ihned.

- možnost domluvení se na případném odstranění závad přímo na místě i s kalkulací.

  • další rok se sami ozýváme (vedeme si databázi) a pokud má zákazník zájem, automaticky přijedeme vyčistit komín a pak samozřejmě i v dalších letech.
  • přijedeme vždy usměvavý s pozitivní náladou a neznepříjemníme vám celý den či víkend

 

OBJEDNAT ČIŠTĚNÍ IHNED:

Kominík- technik pro Vás: Roman Trenz
Mobil 776 518 328 email: trenz@kominictvi24.cz

Pokud se mi nedovoláte, zavolám ihned jak to půjde zpět, nebo mi můžete poslat SMS s adresou, počtem komínů a časy kdy býváte doma nebo infomaci zda pracujete z domu. Ozvu se Vám obratem! (většinou do 20-40 min.) 

 

Oblast kde nejčastěji působíme - pokud se tam nenajdete, zkuste zavolat a třeba se domluvíme,máme rádi všechny směry.

Působíme např. v těchto obcích: Bílovice nad Svitavou, Babice nad Svitavou, Řícmanice, Kanice, Ochoz u Brna, Křtiny, Březina, Rozdrojovice, Jinačovice, Sentice, Moravské Knínice, Chudčice, Hradčany, Drásov, Čebín, Zastávka, Hvozdec , Železné, Hostěnice, Soběšice, Bystrc, Kohoutovice, Brno Komín, Šlapanice, Slavkov u Brna, Modřice, Obřany, Maloměřice, Královo Pole, Husovice, Starý Lískovec, Černá Hora, Žabovřesky, Kuřim, Lelekovice, Jehnice, Ořešín, Lipůvka, Líšeň, Brno Jundrov