Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

Odmítnout vše můžete zde.

 

 


Výchozí revize, revize s kulatým razítkem pro kolaudaci Brno a okolí

                Výchozí revize ke komínu

 

Poptat revizi
Ing. Roman Čejka
tel.: 776 310 278 email: cejka@kominictvi24.cz

                             Pokud se mi nedovoláte, zavolám ihned jak to půjde zpět..


Výchozí revizi s kulatým razítkem potřebujete nejčastěji ke kolaudaci, když postavíte nový komín, případně vyvložkujete starý komín, dopojíte do současného komínu nový spotřebič, nebo po stavebních úpravách komínu (nadstavení původního komínu atd.) Tuto výchozí revizi vám může napsat pouze "revizní technik spalinových cest", což je kominík s min. 5-ti letou praxí v oboru, který složil zkoušky revizního technika. Takový kominík má pak kulaté razítko a vyšší odbornost, než běžný kominík, který tyto revize nemůže vystavovat.

Pokud potřebujete výchozí revizi pro komín na tuhá, nebo plynná paliva můžete se na mě samozřejmě obrátit. V první fázi od vás budu potřebovat fotky komínu, abych si udělal představu o situaci a zda už na první pohled tam nejsou zřejmé chyby a problémy v instalaci a dodržení normových požadavků. Je potřeba nafotit spotřebič, kouřovod vedoucí od spotřebiče do komínu, komínové těleso, prostupy stropy a střechou a pak celý dům se střechou kde bude komín vidět. V druhé fázi bude následovat osobní návštěva a zhodnocení spalinové cesty osobně u vás.

 

Výchozí revize, kulaté razítko:

Kominík pro Vás: Ing.Roman Čejka
      776 310 278 email: cejka@kominictvi24.cz

Pokud se mi nedovoláte, zavolám ihned jak to půjde zpět.

 

 

Oblast kde nejčastěji působíme - pokud se tam nenajdete, zkuste zavolat a třeba se domluvíme.